بورسیه تحصیلی ترکیه

تاریخ ثبت نام بورسیه ۲۰۱۸ ترکیه برای داوطلبان ایرانی اعلام شد

سازمان بورسهای دولتی ترکیه با انتشار مطلبی در وب سایت رسمی این سازمان، اعلام کرد که ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال ۲۰۱۸ برای شهروندان ایرانی برای مقطع فوق لیسانس و دکتری ، ۱۶ بهمن ماه تا ۱۴ اسفندماه انجام خواهد شد.

همچنین ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال ۲۰۱۸ برای شهروندان ایرانی برای مقطع لیسانس، پزشکی و زیرشاخه های آن ، ۲۷ فروردین تا ۲۴ اردیبهشت خواهد بود.

امسال ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه به صورت کشوری تفکیک بندی شده است. پیش تر سازمان بورسهای دولتی ترکیه با انتشار مطلبی در وب سایت رسمی این سازمان، اعلام کرده بود که ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال ۲۰۱۸ برای کشورهای زیر از ۱۰ آبان تا ۹ آذرماه انجام خواهد شد.

بورسیه ترکیه هر سال تعداد زیادی از دانشجویان خارجی را در رشته های مختلف پذیرش میکند. موسسه آوا مهد تدبیر، با سابقه طولانی در ثبت نام علاقمندان، امسال نیز همانند سال قبل موفق شد تا تعداد زیادی از علاقمندان را برای دریافت بورسیه تحصیلی راهنمایی کند.

شرایط سنی برای سال ۲۰۱۸:

لیسانس: ۲۰ سال

فوق لیسانس: ۳۰ سال

دکترا: ۳۵ سال

دوستان عزیز توجه کنند هنوز اطلاعات دیگری منتشر نشده است و به محض اعلام در وب سایت قرار خواهد گرفت. بر همین اساس از تماسهای غیر ضروری با ما در این رابطه خودداری کنید.

ارزشیابی مدارک پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی دانشگاههای ترکیه
دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم در ترکیه 2019-2020
بورسیه تحصیلی ترکیه
turkiye burslari
yökdil
بیشتر بخوانید :  برنامه صرف افعال ترکی استانبولی ویژه ویندوز