بورسیه تحصیلی ترکیه

تاریخ ثبت نام بورسیه 2018 ترکیه برای داوطلبان ایرانی اعلام شد

سازمان بورسهای دولتی ترکیه با انتشار مطلبی در وب سایت رسمی این سازمان، اعلام کرد که ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2018 برای شهروندان ایرانی برای مقطع فوق لیسانس و دکتری ، 16 بهمن ماه تا 14 اسفندماه انجام خواهد شد.

همچنین ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2018 برای شهروندان ایرانی برای مقطع لیسانس، پزشکی و زیرشاخه های آن ، 27 فروردین تا 24 اردیبهشت خواهد بود.

امسال ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه به صورت کشوری تفکیک بندی شده است. پیش تر سازمان بورسهای دولتی ترکیه با انتشار مطلبی در وب سایت رسمی این سازمان، اعلام کرده بود که ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه برای سال 2018 برای کشورهای زیر از 10 آبان تا 9 آذرماه انجام خواهد شد.

بورسیه ترکیه هر سال تعداد زیادی از دانشجویان خارجی را در رشته های مختلف پذیرش میکند. موسسه آوا مهد تدبیر، با سابقه طولانی در ثبت نام علاقمندان، امسال نیز همانند سال قبل موفق شد تا تعداد زیادی از علاقمندان را برای دریافت بورسیه تحصیلی راهنمایی کند.

شرایط سنی برای سال 2018:

لیسانس: 20 سال

فوق لیسانس: 30 سال

دکترا: 35 سال

دوستان عزیز توجه کنند هنوز اطلاعات دیگری منتشر نشده است و به محض اعلام در وب سایت قرار خواهد گرفت. بر همین اساس از تماسهای غیر ضروری با ما در این رابطه خودداری کنید.

بورسیه لیسانس ترکیه