آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما موسسه زبان بین المللی ایرانیان سابقه درخشانی در آموزش این زبان در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی ایران آکسفورد کلاس های ترکی را در تهران برگزار می کند و برای کسانی که در شهرستان ها هستند نیز دوره های آموزش از راه دور زبان ترکی استانبولی را نیز دارا می باشد.

  1. آموزش ترکی استانبولی در موسسه زبان ین المللی ایرانیان بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی Tomer  می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.
  2. آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.
  3. دانشجویان می توانند از دیکشنری ترکی استانبولی به فارسی  و بالعکس در سایت ایران آکسفورد استفاده کنند و کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی را به صورت رایگان دانلود نمایند.

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با کتاب های Hitit برگزار می شوند. این کتاب ها آخرین متد اموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان ترکی استانبولی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را پاسخ دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.