آموزش ترکی استانبولی در اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی آموزش ترکی استانبولی استاد عظیمی

آموزش ترکی استانبولی در اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی آموزش ترکی استانبولی استاد عظیمی به منظور آموزش مجازی ترکی استانبولی در قالب عکس نوشته ترکی، ضرب المثل های ترکی، اصطلاحات ترکی، لغات ترکی و تدریس مجازی استانبولی افتتاح شد.

در صفحه اینستاگرامی آموزش ترکی استانبولی استاد داوود عظیمی به آدرس   اینستاگرام  ،علاقمندان میتوانند انواع اصطلاحات ترکی استانبولی را بصورت تصویری مشاهده کنند و لغات ترکی استانبولی را در قالب عکسهای باکیفیت یاد بگیرند.

 برای عضویت در صفحه آموزش ترکی استانبولی استاد عظیمی، روی این لینک کلیک کنید.

همچنین برای یادگیری بهتر ترکی استانبولی میتوانید از نرم افزار و دیکشنری ترکی استانبولی تصویری مرکز یونس امره هم استفاده کنید.

*****

دیکشنری تصویری ترکی استانبولی مرکز یونس امره

دیکشنری تصویری ترکی استانبولی مرکز یونس امره با عنوان ترکی «Resimlerle Kelime Öğreniyorum (A1) »؛ برای سطح مبتدی ترکی استانبولی نوشته شده است و شامل بیش از ۶۰۰ کلمه ی ضروری برای یادگیری ترکی استانبولی است. مرکز یونس امره در ترکیه، دیکشنری تصویری ترکی استانبولی را در ۱۰۰ صفحه بصورت کاملا رنگی برای علاقمندان آماده کرده است.

*****

ویژگی های دیکشنری تصویری ترکی استانبولی

دیکشنری تصویری ترکی استانبولی مرکز یونس امره علاوه بر اینکه کاملا رنگی است و تک تک کلمات ترکی را با تصویر نشان میدهد، بخش هایی برای خودآزمایی زبان آموز قرار داده است. این کتاب همچنین شامل افعال مهم هر بخش نیز می باشد و برای یادگیری زبان ترکی استانبولی یکی از مهم ترین منابع آموزشی به شمار میرود.

****

نحوه ی تهیه کتاب دیکشنری تصویری ترکی استانبولی مرکز یونس امره

علاقمندان به یادگیری زبان ترکی استانبولی میتوانند پی ی اف تمام رنگی باکیفیت بالای دیکشنری تصویری ترکی استانبولی مرکز یونس امره را به قیمت ۵۰ هزار تومان تهیه کنند. برای خرید این کتاب بسیار ارزشمند، میتوانید از طریق واتساپ به استاد داوود عظیمی، پیام دهید. همچنین نرم افزار ویژه سیستم عامل ویندوز این دیکشنری تصویری ترکی استانبولی به حجم ۳۸۰ مگابایت هم به قیمت ۸۵هزار تومان به فروش میرسد.

تماس: ۰۹۱۴۴۴۳۶۵۹۸