فروش سوالات تومر دانشگاه آنکارا بصورت کامل همراه با فایلهای صوتی بخش شنیداری تومر

آزمون تومر چیست ؟

تمام افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند حتما باید در آزمون تومر و یا TYS شرکت کنند و نمره قابل قبولی را کسب کنند. داشتن مدرک تومر برای ورود به دانشگاههای ترکیه علاوه بر اینکه برای تمام افراد و دانشجوها ضروری بوده بلکه این مدرک برای کاریابی در ترکیه هم میتواند تاثیرگذار باشد.

فواید مدرک آزمون تومر در ایران

در ایران هم برای استخدام شدن در شرکتهای ترک داشتن این مدرکها برای شما نسبت به سایر رقبا امتیاز مثبت محاسبه شده و میتواند در زندگی شما تاثیرگذار باشد.

اما متاسفانه به دلیل اینکه نمونه سوالات زیادی از این آزمون در دسترس افراد نیست، زبان آموزان برای نحوه آمادگی برای این آزمون دچار مشکل می شوند. پیش از این سوالات تومر دانشگاه  استانبول هم برای فروش در اختیار دوستان قرار داده شده بود.

آزمون تومر دانشگاه آنکارا

سوالات تومر دانشگاه آنکارا

آزمون تومر دانشگاه آنکارا، معتبرترین آزمون تومر شناخته شده در سطح جهان است و افرادی که قصد دارند تا با مدرک تومر در ترکیه تحصیل و یا کار کنند، آزمون تومر دانشگاه آنکارا را ترجیح میدهند. اغلب کسانی که کتابهای هیتیت یک، هیتیت دو و هیتیت سه را خوانده باشند عنوان تومر آنکارا روی جلد این کتابها را مشاهده کرده اند. این آزمون شامل بخش شنیداری ترکی، گفتاری، نوشتاری و مکالمه دو نفره است.

در این پست سوالات تومر دانشگاه آنکارا برای سال ۲۰۱۸ میلادی را میتواند بصورت کامل خریداری کنید.  این آزمون شامل فایلهای پی دی اف سوالات و همچنین فایلهای صوتی سوالات بخش شنیداری است و بصورت کامل در اختیار علاقمندان قرار داده می شود.

قیمت خرید سوالات تومر دانشگاه آنکارا: ۸۵ هزار تومان

برای خرید در واتساپ پیام بگذارید: ۰۹۱۴۴۴۳۶۵۹۸ ، داوود عظیمی

سوالات تومر دانشگاه استانبول