دیکشنری ترکی – انگلیسی تصویری آکسفورد

دیکشنری ترکی - انگلیسی تصویری آکسفورد

دیکشنری ترکی – انگلیسی تصویری آکسفورد

 Resimli Oxford İngilizce Sözlüğü =Oxford English Picture Dictionary

دیکشنری ترکی – انگلیسی تصویری آکسفورد به صورت تمام رنگی در ۹۷ صفحه منتشر شده است. این دیکشنری ترکی استانبولی، شامل موضوعاتی چون اشیا، بدن انسان، لوازم ورزشی، حمل و نقل عمومی، بخشهای مختلف ماشین، قطار و کشتی و حتی صنایع دفاعی است.

دیکشنری ترکی – انگلیسی تصویری آکسفورد

دیکشنری ترکی – انگلیسی تصویری آکسفورد که در ترکیه با عنوان Resimli Oxford İngilizce Sözlüğü به فروش میرسد، بصورت کامل و جامع، راهنمای افرادی است که در حال یادگیری زبان ترکی استانبولی بصورت خصوصی و یا عمومی هستند.
این دیکشنری ترکی استانبولی با بهره گیری از تصاویر تمام رنگی، سعی دارد تا لغات ترکی استانبولی را با معنی انگلیسی به زبان آموزان تعلیم دهد. به همین خاطر افرادی که به انگلیسی تسلط نسبی هم دارند میتوانند از این دیکشنری ترکی تصویری به بهترین شکل بهره ببرند.

قیمت پی دی اف دیکشنری ترکی – انگلیسی تصویری آکسفورد: ۵۰هزار تومان

حجم فایل: ۲۷ مگابایت


دیکشنری ترکی استانبولی تصویری مرکز یونس امره

البته پیش از این دیکشنری ترکی استانبولی تصویری مرکز یونس امره هم در این سایت معرفی شده بود که میتوانید ویژگی های آنرا مشاهده کنید.

دیکشنری تصویری ترکی استانبولی مرکز یونس امره با عنوان ترکی «Resimlerle Kelime Öğreniyorum (A1) »؛ برای سطح مبتدی ترکی استانبولی نوشته شده است و شامل بیش از ۶۰۰ کلمه ی ضروری برای یادگیری ترکی استانبولی است. مرکز یونس امره در ترکیه، دیکشنری تصویری ترکی استانبولی را در ۱۰۰ صفحه بصورت کاملا رنگی برای علاقمندان آماده کرده است.

ویژگی های دیکشنری تصویری ترکی استانبولی

دیکشنری تصویری ترکی استانبولی مرکز یونس امره علاوه بر اینکه کاملا رنگی است و تک تک کلمات ترکی را با تصویر نشان میدهد، بخش هایی برای خودآزمایی زبان آموز قرار داده است. این کتاب همچنین شامل افعال مهم هر بخش نیز می باشد و برای یادگیری زبان ترکی استانبولی یکی از مهم ترین منابع آموزشی به شمار میرود.