خرید مطمئن ملک در ترکیه با ضمانت شرکت سهند گروپ

گروه مهندسان ساختمانی و املاک سهند

خرید مطمئن ملک در ترکیه

گروه مهندسان ساختمانی و املاک سهند برپایه شرکت ایستابتن سهند (تاسیس سال ۱۳۸۴ و شماره ثبت۲۴۹۲۰۲ ) فعالیت رسمی خود را در زمینه عمران و املاک آغاز نمود .
این مجموعه در کنار کارهای عمرانی در ایران با رزومه ای درخشان ، حدود یک دهه است که با کشور ترکیه در ارتباط بوده و در زمینه های تجاری و عمرانی ( همکاری با شرکتهای بزرگ انبوه سازی مانند شرکت بیات اینشا آت ) و همکاری با شرکت های ساخت و فروش املاک و خرید مطمئن از ترکیه فعالیت داشته است .

نمایندگی شرکتهای مهم ساخت و ساز ترکیه

این مجموعه با توجه به فعالیت های مثبت و نشان دادن قابلیت های خود موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از سه شرکت معتبر ترکیه ای ( شرکت آرتیفکس استانبول و شرکت لیبرال سان آلانیا و شرکت تولرانس آنتالیا ) و نمایندگی شرکت نویانلار در قبرس شمالی شده و در حال حاضر به عنوان نماینده رسمی و قانونی شرکت های مذکور ، در ایران در حال فعالیت میباشد . زمینه فعالیت این شرکت ها ساخت مهندسی و فروش املاک و سرمایه گذاری در آن کشورها است .

برای خرید مطمئن ملک در ترکیه با ضمانت شرکت سهند گروپ میتوانید مطالب زیر را مطالعه کنید.

مزایای خرید ملک در ترکیه

خرید مطمئن ملک در ترکیه

آیا میدانید : باخرید ملک یا ثبت شرکت در ترکیه و اخذ اقامت میتوانید از کلیه حقوق شهروندی ترکیه از جمله سفر به ۹۶ کشور بدون نیاز به ویزا بهره مند شوید؟!

در تمام مراحل از مشاوره تا اتمام کلیه پروسه های خرید و اخذ سند و اقامت و حتی مشاوره های تحصیلی و تجاری مشتریان محترم ، ما همراه ایشان خواهیم بود ، سالانه هزاران نفر از شهروندان خارجی برای خرید ملک به ترکیه می آیند.

چرا گروه سهند را برای خرید مطمئن در ترکیه انتخاب کنیم؟

خرید ملک در ترکیه

استانداردها و کیفیت برتر در تمامی مراحل خرید املاک و مستغلات یکی از وجوه ضروری جهت انتخاب یک شرکت قابل اعتماد می باشد، به این دلیل شرکت های گروه سهند اهمیت ویژه ای برای انتخاب کارمندان نخبه و حرفه ای قائل است. همکاری ما با مشتریان در رابطه با خرید مطمئن ملک در ترکیه، آماده سازی اسناد، کمک به آنها برای نقل مکان ، فراهم نمودن شرایط جهت اقامت دائم و تطبیق ایشان با زندگی جدید به بهترین نحو ، ادامه دارد .

* شما با خرید ملک در ترکیه یا قبرس شمالی می توانید سند رسمی و بنام دریافت کنید و با استفاده از سند قطعی میتوانید برای دریافت اقامت اقدام نمائید .

لازم به ذکر است :
گروه مهندسان ساختمانی و املاک سهند تنها مجموعه ثبت شده و دارای دفتر با آدرس ثابت در تهران (سعادت آباد) و رزومه درخشان طی ۱۰ سال فعالیت در زمینه عمران و املاک و ارائه خدمات مختلف در کشور ترکیه می باشد .


“همکاری با استاد داوود عظیمی؛ مدرس نِیتیو ترکی استانبولی”

این شرکت با همکاری آقای داوود عظیمی از مدرسان به نام ترکی استانبولی در تهران و مسئول اعزام دانشجویان ایرانی به دانشگاههای ترکیه، خریدی مطمئن را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

پروژه های ما در نقاط مختلف استانبول و آنتالیا واقع شده و برای هر سلیقه ای، موارد متعددی به عنوان جایگزین معرفی خواهد شد. کارشناسان ما همراه با شما برای بازدید از پروژه، در کنارتان خواهند بود و همه امور اداری و موارد مربوط به اسناد مالکیت در حضور مترجمان رسمی صورت خواهد گرفت.

شماره تماس : ۰۹۱۲۸۸۹۶۰۲۷