yabancılar için hikayeler

دانلود داستان های طبقه بندی شده ترکی استانبولی

داستان های طبقه بندی شده ترکی استانبولی بر اساس سطح زبان آموزان ، توسط انتشارات (PIKTES ) برای خارجی هایی که قصد یادگیری ترکی دارند، تهیه شده است.

این کتاب داستان های ترکی سطح a1,a2,b1,b2 نوشته شده است و علاقمندان به یادگیری زبان ترکی استانبولی میتوانند این کتاب های داستان ترکی را دانلود کنند.

دانلود رایگان داستان های ترکی استانبولی در این پست قرار داده شده است. این کتابها شامل بیست داستان ترکی استانبولی است که از سطح مبتدی شروع شده و تا سطح متوسط B2 ادامه دارد.


یادگیری ترکی با داستان و فیلم

هدف اصلی این کتاب ها آموزش ترکی استانبولی به گروه بالای ۱۳ سال است ولی همه دوستداران ترکی استانبولی میتوانند از این کتابها برای فراگیری زبان ترکی استانبولی استفاده کنند.

همچنین فیلم های زبان ترکی با زیرنویس ترکی استانبولی هم یکی دیگر از روشهای یادگیری ترکی استانبولی به شمار میرود. در حقیقت عباراتی چون آموزش آنلاین ترکی استانبولی، آموزش مجازی ترکی استانبولی، آموزش ترکی با داستان و آموزش ترکی با فیلم را اگر در گوگل سرچ کنید به سایت آموزش ترکی استانبولی استاد داوود عظیمی هدایت خواهید شد.

وبسایت آموزش ترکی استانبولی استاد داوود عظیمی، تنها سایت آموزشی ترکی است که همه این منابع را در بخش دانلود رایگان منابع ترکی و یا در بخش فروشگاه منابع آموزش ترکی استانولی در اختیار علاقمندان به یادگیری ترکی استانبولی قرار داده است.

با کلیک روی تصویر هریک از کتابها، میتوانید به فایل آن دسترسی پیدا کنید. گفتنی است این کتابهای داستان ترکی استانبولی بصورت آنلاین قابل خواندن است.