• به صفحۀ موفقیت در یوس خوش آمدید.

    لطفا با اراده وارد شوید!!

  • این بار معلم واقعاً به خانه تان می آید!

    آموزشهای ویدیویی یوس

به آموزش مجازی یوس خوش آمدید.

سایت ” istanbulturkçesi ” از چندین سال گذشته به منظور خدمات رسانی، به ارائۀ اطلاعات مفید در زمینۀ ترکی استانبولی و تحصیل در دانشگاه های ترکیه ایجاد گردیده است. از جمله خدمات موفقیت آمیز این سایت، در زمینۀ آزمون ورودی دانشگا های ترکیه (یوس) برای مقطع لیسانس است که متشکل از آموزشهای نوین و گوناگون و نیز بررسی و تحلیل سوالات و تست های کتب مختلف می باشد. تمام تلاش همکاران ما، در راستای ارائۀ خدمات مطلوب و به صرفه برای آن دسته از دانشجویانی که امکان شرکت در کلاسها را به صورت حضوری ندارند و نیز تمایل به یادگیری دروس یوس به طور مفهومی هستند، متمرکز گردیده است.

حل بیش از ۲۰۰۰ تست

تهیه شده توسط گروه استانبول تؤرکچه سی و گروه مجرب آموزشی

سابقۀ کاری درخشان

مدرسی با سابقه و مسلط به متدهای جدید آموزشی

ارتباط و مشاورۀ آنلاین

مشاورۀ آنلاین و پاسخگو به سوالات شما در زمینۀ یوس

به روز رسانی و سرعت در خدمات آموزشی

همگام با برنامۀ درسی شما در آموزشگاه ها و ارائۀ خدمات آموزشی

سخنی از مدرس

مجموعه های آموزشی موجود در سایت، با تلاش شبانه روزی گروه سایت “استانبول تؤرکچه سی ” و با همفکری مدرسین ریاضی و یوس (yös) با سابقه تهیه گردیده و سعی بر این شده است که سوالات کتاب ها با روش های تستی و تشریحی برای مخاطبان توضیح داده شود و تا حد امکان نکات موجود در هر سوال برای دانشجو یادآوری و ارائه گردد.

از آنجایی که آموزش های این سایت در حال به روز رسانی و تهیه است، از شما خواهشمندیم تا ارائۀ آموزشهای جدید و مد نظر خود، صبر پیشه کرده و ما را از نظرات خود بهره مند سازید و انتقادات خود را با رعایت انصاف!! با ما در میان بگذارید. همچنین با توجه به حجم زیاد کتابها، پروسۀ آموزشی و ضبط ویدیوها با سرعت انجام می گردد و ممکن است گاهاً ذکر نکات مهم و یا ارائۀ راه حل های بهتر فراموش گردد. همچنین بهتر است که بدانید تهیه، ویرایش و انتشار هر ویدیوی آموزشی در سایت، حداقل ۳ ساعت زمان می برد. بنابراین خواهشمندیم حق کپی رایت را رعایت کرده، تا اینکه مشوق ما در این امر آموزشی باشید. همچنین بسیار خوشحال می شویم که ما را از تراوشات ذهنیتان بهره مند گردانید.

ضمناً کسانی که مایل به همکاری با گروه آموزشی یوسِ سایت هستند، با ما در ارتباط باشند.

با تشکر از حضور گرمتان

دانلود کتب پوزا که در تدریس استفاده شده

کتاب های ریاضی ۱، ریاضی ۲، هندسه و آی کیو “پوزا ” را که در ویدیوها از آنها استفاده شده است را می توانید از این قسمت دانلود نمایید. در تدریس هایمان، تست های هر بخش به صورت کامل و با توضیحات جامع تهیه و تنظیم گردیده است.

رمز فایلها :  www.istanbulturkcesi.ir

با ما در ارتباط باشید

‘مخاطبانِ عزیزِ سایت استانبول تؤرکچه سی’ ;

برای دریافت اطلاعات و آخرین خبرها  و ویدیوهای منتشر شده در سایت، می توانید در کانال تلگرامی و گروه رفع اشکال با ما در ارتباط باشید و نظرات خود را از طریق سایت و یا کانال با ما در میان بگذارید.

حضور شما باعث دلگرمی و تلاش روز افزون ما خواهد شد.

ریاضی یک

ویدیوهای آموزشی و حل تست های کتاب “ریاضی یک پوزا” را می توانید از لینک زیر مشاهده نمایید.

ریاضی دو

ویدیوهای آموزشی و حل تست های کتاب “ریاضی دو پوزا” را می توانید از لینک زیر مشاهده نمایید.

هندسه

ویدیوهای آموزشی و حل تست های کتاب “هندسۀ پوزا” را می توانید از لینک زیر مشاهده نمایید.

سوالات آزمونهای یوس دانشگاه های ترکیه

یوس
یوس