فروش ملک در استانبول

بیشترین فروش منزل مسکونی در کدام منطقه استانبول است؟

طی هشت ماه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی، بیش از ۸۷۵ هزار واحد مسکونی در ترکیه بفروش رفته است که از این تعداد حدود ۱۳۳ هزار واحد مسکونی در استانبول قرار دارد.

بر اساس آمارهای ارائه شده توسط مرکز آمار ترکیه، منطقه «اسن یورت (ESENYURT)» استانبول شاهد بیشترین خرید و فروش منزل مسکونی در سال ۲۰۱۸ بوده است. در اسن یورت، طی هشت ماه، حدود ۲۴ هزار واحد مسکونی بفروش رسیده است.

دلیل افزایش فروش در این منطقه قیمت پایین آن نسبت به مناطق همجوار می باشد.

اسنیورت در بخش اروپایی استانبول واقع شده است و با منطقه بیلیکدوزو همجوار است. همچنین در نقشه های قدیمی استانبول، این منطقه بخشی از بیلیکدوزو به حساب می آمد.

توجه:

آیا میدانید : باخرید ملک یا ثبت شرکت در ترکیه و اخذ اقامت میتوانید از کلیه حقوق شهروندی ترکیه از جمله سفر به ۹۶ کشور بدون نیاز به ویزا بهره مند شوید .
در تمام مراحل از مشاوره تا اتمام کلیه پروسه های خرید و اخذ سند و اقامت و حتی مشاوره های تحصیلی و تجاری مشتریان محترم ، ما همراه ایشان خواهیم بود ، سالانه هزاران نفر از شهروندان خارجی برای خرید ملک به ترکیه می آیند.

استانداردها و کیفیت برتر در تمامی مراحل خرید املاک و مستغلات یکی از وجوه ضروری جهت انتخاب یک شرکت قابل اعتماد می باشد . به این دلیل شرکت های گروه سهند اهمیت ویژه ای برای انتخاب کارمندان نخبه و حرفه ای قائل است.  چون در واقع افرادی که زمان و پول خود را ارزشمند می دانند و حقیقتا بهترین ها را برای خود و خانواده خود خواهان هستند به شرکت ما می آیند.

همکاری ما با مشتریان در رابطه با خرید ملک در ترکیه، آماده سازی اسناد، کمک به آنها برای نقل مکان ، فراهم نمودن شرایط جهت اقامت دائم و تطبیق ایشان با زندگی جدید به بهترین نحو ، ادامه دارد .

* شما با خرید ملک در ترکیه یا قبرس شمالی می توانید سند رسمی و بنام دریافت کنید و با استفاده از سند قطعی میتوانید برای دریافت اقامت اقدام نمائید .