در این ایام یکی از محبوبترین مقاصد گردشگران ایرانی، کشور ترکیه و شهر استانبول است. این شهر یکی از کلان‌شهرهای بزرگ منطقه و حتی جهان به حساب می آید و اهتمام فوق العاده دولت برای جلب نظر توریستها باعث گشته تا هر گردشگری با هر سلیقه و علاقه و توان مالی بتواند از این شهر دیدنی بازدید کند. در این میان وسعت شهر و خصوصا موقعیت قرارگیری شهر در بین دو قاره آسیا و اروپا موجب میشود تا برای بازدید کامل از استانبول مدت زمان زیادی لازم باشد.

اپلیکیشن استانبول

اپلیکیشن استانبول

اپلیکیشن‌های راهنمای سفر زورق، شامل اطلاعات مفصل و مفیدی است که در سفر، همراه و راهنمای شما خواهند بود. برای انتخاب هتل، رستوران، فروشگاه‌ها و مرکز خریدهای مناسب و متنوع، جاهای دیدنی، حمل و نقل عمومی و غیر عمومی، و حتی داشتن یک برنامه‌ی کامل و جامع برای سفر خود، اپلیکیشن راهنمای سفر را روی گوشی خود نصب کنید و همراه ببرید.

برای اقامت در استانبول، اگر خیلی اهل گشت و گذار هستید و ترجیح می‌دهید از جاهای دیدنی دور نباشید، بهتر است که در یکی از دو محله‌ی تقسیم یا سلطان‌احمد هتل بگیرید. تقسیم اصلی‌ترین بخش جدید استانبول در قسمت اروپایی و سلطان‌احمد مرکز بخش قدیمی در همین قسمت است. هر دوی این‌ها به مراکز خرید و دیدنی‌های تاریخی نزدیک هستند و هتل‌هایی با سرویس‌های متنوع و قیمت‌های متوسط دارند؛ ولی برای یک هتل لوکس‌تر با چشم‌اندازی به دریای مرمره، باید در بخش غربی و اطراف فرودگاه جستجو کنید.

 دانلود اپلیکیشن راهنمای استانبول با حجم ۱۳٫۵ مگابایت

2 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را پاسخ دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.